Movies
Ratings
453
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Memories of a Penitent HeartRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.5