Series
Ratings
65
StrangerRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5- Bates MotelRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 2.5