Movies
Ratings
675
SkyscraperRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
LegendRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0