Movies
Ratings
604
La La LandRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 2.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Santa ClausRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 1.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
Walking on SunshineRated ★ 1.5
LoganRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5