Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 0.5
American PsychoRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 1.5
High School MusicalRated ★ 2.5
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0