Movies
Ratings
363
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0