Movies
Ratings
553
AliensRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5