Movies
Ratings
110
The ChaserRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0