Movies
Ratings
350
John RabeRated ★ 3.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 3.0- The Student and Mister HenriRated ★ 3.0
Boy ARated ★ 3.0
SilenceRated ★ 4.0
Changing SidesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
BreatheRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
AmourRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0