Movies
Ratings
930
The King's WardenRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Before We VanishRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0