Movies
Ratings
76
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0