Titles you rated
Chicago P.D.Rated ★ 3.0
Arrested DevelopmentRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
The CrownRated ★ 2.5
SmallvilleRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The OriginalsRated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.0
Into the BadlandsRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5