Movies
Ratings
49
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
CatfightRated ★ 4.0
It's All Gone Pete TongRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 4.0
Hard CandyRated ★ 3.5
CalibreRated ★ 2.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 1.5
BrightRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5