Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
SkylineRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0