Movies
Ratings
307
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.5
HellcatsRated ★ 3.5