Movies
Ratings
1207
OasisRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
GrassRated ★ 3.0