Movies
Ratings
364
The Long GoodbyeRated ★ 4.5
The Big SleepRated ★ 4.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.5
L'AvventuraRated ★ 4.0
C'mon C'monRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 1.0
The World of UsRated ★ 1.0
DogtoothRated ★ 0.5
Lola MontèsRated ★ 4.5
Young Mr. LincolnRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The BirdcageRated ★ 4.5
Mean StreetsRated ★ 3.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.5
ChinatownRated ★ 5.0
Out Of The PastRated ★ 4.5