Titles you rated
Train DreamsRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Kaili BluesRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
The Devil, ProbablyRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0- Winter sleepRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Wild StrawberriesRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0