Movies
Ratings
311
Paris, TexasRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 0.5
SpencerRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 2.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 2.0
The MessageRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
FlowRated ★ 1.5