Movies
Ratings
35
Lyle, Lyle, CrocodileRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0