Titles you rated
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5