Movies
Ratings
408
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
October SkyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 1.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0