Movies
Ratings
314
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Burning SeaRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0