Movies
Ratings
1065
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 2.0
Red DragonRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0