Movies
Ratings
462
Project Hail MaryRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.5
The President's CakeRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Black OxRated ★ 3.5
D is for DistanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0