Movies
Ratings
499
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.5