Movies
Ratings
64
DemolitionRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 1.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5