Movies
Ratings
943
War MachineRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Dead to RightsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Happy Bus DayRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Incident in a GhostlandRated ★ 3.0
Don't Step Out of the HouseRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
SobiborRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0