Movies
Ratings
271
The King's WardenRated ★ 4.0
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5