Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5