Movies
Ratings
28
No Blood No TearsRated ★ 3.0- When God Swallows CandyRated ★ 3.5
- Somethings Last ForeverRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 1.5
MunchausenRated ★ 3.0
Next FloorRated ★ 3.0
Yuki's RevengeRated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 1.0
Die BadRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
Watching the DetectivesRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5- The End Of The WorldRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.5- Reborn with YouRated ★ 3.5