Movies
Ratings
313
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0