Series
Ratings
84
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 2.5
The BlacklistRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
VRated ★ 1.5
GrimmRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0