Movies
Ratings
1446
Sentimental ValueRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
White NoiseRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
DaydreamingRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
KneecapRated ★ 3.0