Movies
Ratings
30
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0