Movies
Ratings
704
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.5
FeastRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
The Trip to Squash LandRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The SwanRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
What Did Jack DoRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0