Movies
Ratings
1681
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
EternityRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Number OneRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Send HelpRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5