Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
A New DawnRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Quo Vadis, Aida?Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
MonosRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
I Am What I AmRated ★ 3.5
Notebook of NamesRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
CloudRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
My Broken MarikoRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5