Movies
Ratings
262
12 Angry MenRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0