Movies
Ratings
35
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.5