Movies
Ratings
549
ObsessedRated ★ 1.0
The SquareRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Sausage PartyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5