Movies
Ratings
1213
PrisonersRated ★ 4.5
The GameRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Old GunRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0