Movies
Ratings
352
WALL-ERated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.5