Movies
Ratings
515
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
En Route ToRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Last WordRated ★ 3.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5- Glittering HandsRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5