Movies
Ratings
342
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 2.5
21 Jump StreetRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.0