Movies
Ratings
1511
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0