Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0