Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Week FriendsRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0- 마지막 숙제Rated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Your LetterRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0