Series
Ratings
40
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
GoedamRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5