Movies
Ratings
84
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- LiliesRated ★ 5.0
After SchoolRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5